Kontaktujte nás po - pá 7 - 17 hod
+420 603 487 466

Kontakty

Společnost Marco Přerov s.r.o. je vyhradním dovozcem do české a slovenské republiky sušených rajčat a produktů italské firmy AZIENDA AGRICOLA "TERRA" .

Sídlo společnosti

Marco Přerov s.r.o.
Wurmova 22
750 02 Přerov
Česká republika

email: info@susena-rajcata.cz

Provozovna

Marco Přerov s.r.o.
Klivarova 4
750 02 Přerov
Česká republika

Kontaktní osoby

Vít Řihošek
telefon: +420 603 487 466

Anna Machálková
telefon: +420 605 215 552

IČ: 25817469
DIČ : CZ 25817469

Marco Přerov s.r.o.
Spisová značka: C 18916 vedená u Krajského soudu v Ostravě
zapsáno 31. prosince 2013

Všeobecné obchodní podmínky

Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní (např. DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží.

Informace o přijímaných způsobech platby jsou uvedeny u formuláře pro objednávku. Prodávající nepožaduje žádné poplatky v závislosti na způsobu platby, vyjma doběrečného, poštovného a balného.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky.

Potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě, které vykazuje odchylky od skutečně ujednaného obsahu smlouvy, nemá právní účinky.

Převzetí nevyžádaného plnění ze strany kupujícího neznamená přijetí nabídky.

Fotografie uvedené na stránkách obchodu odpovídají prodávanému zboží.

Prodávající dodá zboží kupujícímu kompletní, nejpozději do 2 dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání. Je-li u zboží uvedeno „skladem“, prodávající zboží odešle nejpozději do dvou pracovních dnů. Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit. Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval.

Doklady ke zboží, zejména daňový doklad, potvrzení a certifikáty, odešle prodávající kupujícímu ihned po převzetí zboží, nejpozději do dvou dnů od převzetí zboží spotřebitelem.

Požádá-li o to kupující, potvrdí mu prodávající v písemné formě, v jakém rozsahu a po jakou dobu trvají jeho povinnosti z vadného plnění a jakým způsobem může kupující práva z nich uplatnit.

Zasíláme poštou balíkem do ruky. Možnost platby předem na účet nebo dobírka. Osobní odběr na provozovně možný. Při velkoobchodních odběrech možnost dopravy i individuální ceny na základě osobního jednání.

Zaujala Vás tato stránka? Pošlete ji svému známému, nebo nás podpořte na Facebooku

Marco Přerov s.r.o. - provozovna

Klivarova 4
750 02 Přerov

Kontaktujte nás:

Vít Řihošek +420 603 487 466
Email: info(a)susena-rajcata.cz
Web: www.susena-rajcata.cz

Pomodori Secchi

Sušená rajčata z jihu Itálie

Copyright 2003 - 2011 © POLARM s.r.o. Všechna práva vyhrazena | odkazy

Plastové bazény design a kód wedipa.com