Kontaktujte nás po - pá 7 - 17 hod
+420 603 487 466

Sušená rajčata 3kg

  • Zařazení:Sušená rajčata
  • Hmotnost:3kg
  • Balení:kartonová krabice
  • Původ:Itálie
  • Výrobce:Finis Terrae

Cena:
735 ,-Kč / 3 kg
Cena je bez 12% DPH

Popis sušených rajčat:

POMODORI SECCHI - sušená rajčata stále oblíbenější ingredience pro vaření, nakládání, do sálátů. Jedinečná chuť rajčat, soleno mořskou solí a sušeno na ostrém slunci a mořském vzduchu. Bez jakékoliv chemie a konzervantů.

Pomodori secchi - Sušená rajčata aneb lahůdka, kterou si v Česku nevyrobíte. Přírodní sušení ve stabilních podmínkách jaké jsou v Jižní Itálii – ostré slunce, slaný mořský vzduch a bezprašné bioprostředí nelze nahradit žádnou alternativní metodou.

Sušená rajčata se stávají stále oblíbenější součástí českého jídelníčku a právě proto vám nabízíme produkt v nejvyšší kvalitě oceněný několika certifikáty. Jsou pěstovány a sušeny ve 100% přírodních podmínkách kontrolovaného zemědělství.

Oblast, odkud náše rajčata pochází se nalézá na samém jihu Itálie, v téměř zapomenutém kraji bez průmyslových aglomerací s tradicí výroby této lahůdky. Region Puglia, oblast Salento. 1500 km vzdušnou čarou na jih za sluncem a mořem.

Firma AZIENDA AGRICOLA "TERRA" má dlouholetou tradici ve výrobě tohoto produktu díky vynikající zeměpisné poloze a prostředí bez průmyslu. Má několik ocenění za kvalitu včetně certifikátu a ISO 9001, ISO 14001 a bio certifikátu za kvalitu. Tudíž vám nabízíme opravdový TOP-Product made in Italy.

Vybrané a pro tyto účely speciálně pěstované odrůdy rajčat jsou sklízeny těsne před samotným procesem sušení. Rajčata jsou ručně podélně rozkrojena, ručně solena hrubou mořskou solí a po dobu několik dnů sušena na obrovských sítech na pozemcích o rozloze několika hektarů ostrým jižním sluncem a horkým mořským vzduchem. Díky této tradiční úpravě jsou sušená rajčata dlouhodobě bez problému skladovatelná při teplotě 4-6 st. C až dva roky a naložená v oleji v podstatě neomezenou dobu.

Se sušenými rajčaty se v poslední době setkáváme v supermarketech a prodejnách lahůdek a to jak ve formě polotovaru - pouze sušené, tak v již naložené v oleji – ovšem velmi různých kvalit – jak samotného produktu, tak technologií a surovinami, se kterými byla zpracována. Naše firma Vám nabízí základní produkt, jak pro jeho další distribuci, tak i pro jejich další zpracování, ať už pro nakládání, do pokrmů, salátů atd. Vždy v té nejvyšší kvalitě a chuti.

Zaujala Vás tato stránka? Pošlete ji svému známému, nebo nás podpořte na Facebooku

Marco Přerov s.r.o. - provozovna

Klivarova 4
750 02 Přerov

Kontaktujte nás:

Vít Řihošek +420 603 487 466
Email: info(a)susena-rajcata.cz
Web: www.susena-rajcata.cz

Pomodori Secchi

Sušená rajčata z jihu Itálie

Copyright 2003 - 2011 © POLARM s.r.o. Všechna práva vyhrazena | odkazy

Plastové bazény design a kód wedipa.com